Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/szkolnasj/www/pspporzadzie.szkolnastrona.pl/index.php on line 57
statystyki
  • Odwiedziło nas: 19742 osób

Poniedziałek, 2014-12-22

Imieniny:

Bożeny, Drogomira
middleT.jpg

DZIEŃ BABCI I DZIADKA -21.01.2014.

Jesteś tu: » Strona główna » Galeria » DZIEŃ BABCI I DZIADKA -21.01.2014.

Wierszem i piosenką, sercem i uśmiechem – tak dzieci naszej szkoły dziękowały swoim babciom i dziadkom w dniu ich święta za bezgraniczną miłość.

Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka upłynęło w ciepłej i rodzinnej atmosferze. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zasiedli zaproszeni goście, którzy niecierpliwie oczekiwali na występ swoich wnuków.

Dziś świętujemy u nas w szkole Dzień Babci i Dziadka -mówiła pani dyrektor Grażyna Prus, która w swym przemówieniu zwróciła uwagę na ważną rolę, jaką w życiu rodziny pełnią Babcia i Dziadek oraz złożyła życzenia obecnym na uroczystości  seniorom. Następnie całą uwagę widzów skupili na sobie mali artyści, którzy w recytowanych z wielkim przejęciem wierszach i śpiewanych z całego serca piosenkach zapewniali swoje babcie i dziadków, że kochają ich najbardziej na świecie i że bardzo im dziękują za poświęcany czas i miłość. Babcie i dziadkowie gorąco bili brawa i nierzadko ocierali łzy wzruszenia. Śmiech zacnych gości wywołały zabawne scenki, podczas których okazało się, że mali aktorzy świetnie sobie radzą na scenie.

Uroczyste spotkanie nie obyłoby się bez niespodzianek. Dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki. Dalszą część spotkania stanowił poczęstunek i  zabawa przy ludowej muzyce w wykonaniu panów Henryka i Eugeniusza Borek,  którzy po raz kolejny zachwycili zebranych wspaniałym wykonaniem ludowych melodii, granych na harmonii pedałowej i instrumentach perkusyjnych.

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas